• Detail firmy

Kateřina Ludvíková

Základní popis

Společnost provozuje kadeřnický salón, kde poskytuje odpovídající kadeřnické služby.

Adresa

Palackého 117/9
289 22 Litol

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01037650
Rok založení:  2012
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- pánské, dámské a dětské stříhání, barvení, stříhání, melíry, společenské účesy.

Kontaktní údaje

E-mail: katerinalu@seznam.cz

Kontaktní osoba

Klára Kuchařová

Mobil: +420 606 931 917
E-mail: katerinalu@seznam.cz

Kateřina Ludvíková - Jednatel

Mobil: +420 739 654 813
Další firmy v oboru

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

PULS - PRAHA s.r.o.

Jsme dodavatelem profesionálních kadeřnických potřeb. V naší nabídce naleznete kadeřnické hřebeny a kartáče, kadeřnické nůžky, profesionální kadeřnický nábytek, kadeřnické pláštěnky, depilační vosky, kadeřnické cvičné hlavy, rozprašovače, štětce, vlásenky, sponky, natáčky, pinety, papiloty, kadeřnické taburety a stolky, plastová kadeřnická umyvadla, kadeřnické břitvy i seřezávače.