• Detail firmy

Kateřina Holíková

Základní popis

Bytové doplňky a dekorace mlýnek na pepř a sůl pokladnička podložka pod horké nádoby věšák dárky dóza na potraviny konvice na čaj nástěnné hodiny dětská stolička dekorace na zed´ samolepky miska

Adresa

Horní náměstí 820
763 21 Slavičín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73839728

Výrobky, činnosti

Bytové doplňky a dekorace

mlýnek na pepř a sůl pokladnička podložka pod horké nádoby věšák dárky dóza na potraviny konvice na čaj nástěnné hodiny dětská stolička

Kontaktní údaje

E-mail: info@kumbaldekor.cz
WWW: www.kumbaldekor.cz

Kontaktní osoba

Bc Kateřina Holíková - Generální ředitel

Mobil: +420 732 142 210
E-mail: info@kumbaldekor.cz
Další firmy v oboru

Design zámečnictví - Musil

Zabýváme se uměleckým zpracováním řetězu. Pomocí článkového řetězu vytváříme unikátní výrobky, které se dají využít, jak v dekorativní podobě, tak v plně účelové. Z řetězu vyrábíme svícny, věšáky, stoly, židle, vinotéky, sochy, umělecké nápisy, ale i exteriérové prvky, jako jsou např. brány, ploty, zábradlí, stojany lamp a mnoho dalšího. Věnujeme se rovněž designovému a atypickému zámečnictví.

TAPETOVÁNÍ - FIDLEROVÁ MAGDA

Specializací firmy jsou tapetářské práce. Realizujeme aplikace všech druhů tapet - vinylové, vliesové, papírové, textilní tapety, fototapety. Tapetujeme jak bytové, tak komerční prostory, a to v celém Středočeském kraji, zejména pak v okolí Benešova a Prahy - východ a západ. Chcete-li zkrášlit svůj interiér originálními a kvalitními tapetami, neváhejte se na nás obrátit!

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.