• Detail firmy

Kateřina Fichtnerová

Základní popis

Kosmetický salon -manikúra,nehtová modeláž gelem a acrygelem,zdobení nehtů -kosmetika-kompletní péče o pleť,pro ženy i muže,líčení -depilace-voskem,cukrovou pastou,IPL přístroj -péče o tělo-zábaly těla kosmetikou AFRODITA

Adresa

P. Bezruče 360
463 62 Hejnice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64040071

Výrobky, činnosti

Kosmetiské služby

Kontaktní údaje

E-mail: katka.nehty@centrum.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Fichtnerová - Majitel

Mobil: +420 603 450 977
E-mail: katka.nehty@centrum.cz
Další firmy v oboru

VULKAN - Medical, a.s.

Naše akciová společnost dodává zdravotnický materiál značky DONA. Snažíme vyjít vstříc i těm, kteří nemohou pracovat v latexu a rozšířili jsme portfolium o výrobky z vinylu, syntetického latexu, polymerovaného latexu a dalších antialergických materiálů.

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.