• Detail firmy

Kateřina Čížková

Základní popis

Společnost poskytuje vazbu a prodej dekorací ze sušených květin, tvorba bytových aranžmá, prodej luxusního dárkového zboží. Provozovatel e-shopu.

Adresa

Třtice 92
271 01 Třtice

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65395107
DIČ:  CZ7261011208
Rok založení:  2000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej - sušené květiny, keramika, andělé, knihy, vonné tyčinky, víly a elfové, plyšový medvídci.

Kontaktní údaje

E-mail: info@aboudans.cz
WWW: aboudans.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Čížková - Jednatel

Mobil: +420 734 221 229
E-mail: info@aboudans.cz
Další firmy v oboru

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.