• Detail firmy

Kateřina Čížková

Základní popis

Společnost poskytuje vazbu a prodej dekorací ze sušených květin, tvorba bytových aranžmá, prodej luxusního dárkového zboží. Provozovatel e-shopu.

Adresa

Třtice 92
271 01 Třtice

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65395107
DIČ:  CZ7261011208
Rok založení:  2000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej - sušené květiny, keramika, andělé, knihy, vonné tyčinky, víly a elfové, plyšový medvídci.

Kontaktní údaje

E-mail: info@aboudans.cz
WWW: aboudans.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Čížková - Jednatel

Mobil: +420 734 221 229
E-mail: info@aboudans.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.