• Detail firmy

Kateřina Cerovská

Základní popis

Prodejna květin, dekorací a floristických předmětů ve Vyškově. Naším cílem je nabízet zákazníkům komplexní květinový servis na nejvyšší úrovni. Dokážeme zrealizovat vše dle vašeho přání a představ. Nabízíme osobní a profesionální přístup.

Adresa

Pod Újezdem 442/13
682 01 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75397340

Výrobky, činnosti

Prodej květin

Kontaktní údaje

E-mail: email@kvetinysola.cz
WWW: www.kvetinysola.cz/

Kontaktní osoba

Kateřina Cerovská - Majitel

Telefon: +420 607 400 436
E-mail: email@kvetinysola.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květiny Papaver

Nabízíme floristické služby. V našem obchodě v Kuřimi máme denně čerstvé květiny, z nichž některé dovážíme ze zahraničí. Kromě vazby květin pro všechny příležitosti realizujeme dodávky květin do firemních prostor, tvorbu dekorací pro různé příležitosti. Máme dlouholeté zkušenosti a pravidelně dosahujeme kvalitních výsledků ve floristických soutěžích po celé České republice.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

Aranžování květin a zahrad

Specializujeme se na prodej dárkových a příležitostních kytic, smutečních vazeb, květinových výzdob na svatby včetně dekorací. Zajišťujeme návrhy dekorací do interiérů.