• Detail firmy

Kateřina Čechová

Základní popis

Ajurvédská kosmetika a masáže. Netradiční kosmetická péče v souladu s ajurvédskými postupy za pomoci přírodní ajurvédské kosmetiky Aryanveda.

Adresa

Nesovice 147
683 33 Nesovice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76263967
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ajurvédská kosmetika a masáže

Kontaktní údaje

E-mail: katka.cech@centrum.cz
WWW: www.studiolucie.com

Kontaktní osoba

Kateřina Čechová - Majitel

Mobil: +4206 027 193 454
E-mail: katka.cech@centrum.cz
Další firmy v oboru

LEMOVO s.r.o.

Věnujeme se alternativní medicíně, přírodnímu léčitelství a zdravé výživě, s ohledem na výživové přípravky: čajová směs a kapsle CoD™, vitamíny CoD™ Vital Plus a Cílený stravovací systém. Systém vyvinutý Prof. Dr. Thomasem Dávidem, využívá léčivou sílu rostlin z deštivého pralesa, zaručuje posílení obranyschopnosti organismu, pomáhá v případě rakoviny, influenzy typu A, hepatitidy C aj.

PULS - PRAHA s.r.o.

Jsme dodavatelem profesionálních kadeřnických potřeb. V naší nabídce naleznete kadeřnické hřebeny a kartáče, kadeřnické nůžky, profesionální kadeřnický nábytek, kadeřnické pláštěnky, depilační vosky, kadeřnické cvičné hlavy, rozprašovače, štětce, vlásenky, sponky, natáčky, pinety, papiloty, kadeřnické taburety a stolky, plastová kadeřnická umyvadla, kadeřnické břitvy i seřezávače.

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.