• Detail firmy

Kateřina Burešová

Základní popis

Nabízíme motooblečení, moto bundy kožené, textilní, dámské, pánské, moto kombinézy, kalhoty na motorku, vše pro chopper, motodoplňky a motodíly.

Adresa

Žalkovice 38
768 23 Žalkovice

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70280312
DIČ:  CZ7555054144
Rok založení:  1999
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

Nabídka moto oblečení (moto bundy kožené i textilní, dámské i pánské, kombinézy, kalhoty, rukavice na motorku, boty), dále nabízíme moto přilby, atd.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 227 447
E-mail: info@motoobleceni-4u.cz
E-mail: buresova@motoobleceni-4u.cz
E-mail: info@motonero.cz
WWW: www.motonero.cz/cs/
WWW: www.motoobleceni-4u.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Burešová - Majitel

Mobil: +420 777 227 447
E-mail: info@motonero.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.