• Detail firmy

Kateřina Boháčová

Základní popis

Nie Belly - estetické provedení, originálnost nápadu a hlavně praktičnost. Naše produkty: bederní pás, těhotenský pás, Haramaki a termofory.

Adresa

Vavákova 1078/18
148 00 Praha 4 - Kunratice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70772525

Výrobky, činnosti

Bederní pásy

Pod značkou Nice Belly vyrábíme portfolio produktů, které spojuje kvalita, estetické provedení, originálnost nápadu a hlavně praktičnost. Naše produkty: bederní pás, těhotenský pás, Haramaki a termofory. Šijeme v ČR!

Kontaktní údaje

E-mail: info@nicebelly.cz
WWW: www.nicebelly.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Boháčová - Majitel

Mobil: +420 777 141 479
E-mail: info@nicebelly.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

CADENZA s.r.o.

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů. Specializuje se na profesní oděvy pro lékaře a zdravotníky. Produkuje kvalitní pánské i dámské pracovní oděvy - košile, haleny, kalhoty, sukně, šaty mikiny a vesty.