• Detail firmy

Katarzyna Bołbot

Základní popis

Nabízím překlady a tlumočení z a do českého a polského jazyka. Provádění jazykových korektur a výuky polského a českého jazyka pro cizince.

Adresa

Podkovářská 933
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74166689

Výrobky, činnosti

Překladatelství a tlumočnictví

Nabízím překlady a tlumočení z a do českého a polského jazyka.

Kontaktní údaje

E-mail: katerina.bolbot@seznam.cz
WWW: www.polsky.unas.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Katarzyna Bolbot

Telefon: 608 077 341
E-mail: katerina.bolbot@seznam.cz
Další firmy v oboru

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.

AUTOŠKOLA Luboš Vojtíšek

Poskytujeme služby autoškoly, jejíž tým v současné době tvoří 4 profesionální učitelé. Zajišťujeme komplexní výuku skupin A a B. Součástí našich služeb je rovněž školení řidičů referentů, vstupní praktické přezkoušení řidičů pro firmy a povinné školení řidičů na profesní osvědčení. Mottem Autoškoly Vojtíšek je „Naučit své klienty kvalitní, zodpovědné a bezpečné jízdě“.

Klub Shorinji Kempo Praha

Pořádáme kurzy sebeobrany – japonského bojového umění Shorinji Kempo v Praze. Srdečně Vás zveme na ukázkovou bezplatnou lekci.