• Detail firmy

Katalog obchodu a služeb s.r.o.

Základní popis

Katalog obchodu a služeb se zabývá reklamní a obchodní činností, inzercí na internetovém portálu a v tištěném katalogu, zpracováním grafického návrhu, výrobou webových prezentací.

Adresa

Svatopetrská 35/7
617 00 Brno - Komárov

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24181722
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- poskytuje nákup, prodej a pronájem nemovitostí, finanční půjčky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 539 330
Telefon: +420 545 539 444
Fax: +420 545 539 331
E-mail: info@katalogobchoduasluzeb.cz
WWW: firma.katalogobchoduasluzeb.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Albert Domes - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Poskytujeme komplexní cestovní služby pro zajištění Vašich turistických i obchodních cest. Nabízíme rezervace letenek online 24 hodin denně, pronájem aut v zahraničí, zajištění parkování na letišti v Praze a Vídni a samozřejmě také komplexní vízový servis. Zprostředkováváme zahraniční zájezdy a dovolené na míru.

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

Stanislav Plechl

Zajišťujeme prodej dioptrických, slunečních a sportovních brýlí kvalitních značek. Dodáváme plastová a minerální brýlová skla, měsíční kontaktní čočky, binokulární dalekohledy, brýlové doplňky apod. Provádíme vyšetření zraku optometristou a také opravy brýlí na počkání.