• Detail firmy

KASTNER software s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vzory formulářů a program na jejich pohodlné vyplňování a tisk. Pomocí programu formuláře snadno vyplníte, vytisknete nebo elektronicky podáte. Program podporuje veškerá elektronická podání v ČR a elektronický podpis formulářů v PDF.

Adresa

Kostelec na Hané, Třebízského 508
798 41 Kostelec na Hané

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25591169
DIČ:  CZ25591169
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Ekonomický software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 374 474
Telefon: +420 582 374 622
Mobil: +420 736 614 001
E-mail: obchod@kastnersw.cz
E-mail: info@stereo.cz
WWW: www.kastnersw.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloš Kastner - Jednatel

Helena Kastnerová - Jednatel

Další firmy v oboru

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

Ing. Vít Sláma

Nabízíme servis výpočetní techniky, sestavení počítačů, návrhy a realizace rozvodů datových sítí, instalace softwaru či odvirování počítačů.

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.