• Detail firmy

KASL DESIGN s.r.o.

Základní popis

Naše opravna oděvů nabízí opravy koženého zboží, výměny zipů, krácení kalhot, zkracování úpletových a strečových materiálů.

Adresa

Koterovská 104/39
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25223330

Výrobky, činnosti

Krejčovství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 840 166
Telefon: +420 377 441 481
E-mail: KaslovaH@seznam.cz
WWW: www.opravna-odevu.com

Kontaktní osoba

HELENA KASLOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 603 840 166

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OVAG s.r.o.

Již od roku 1993 se věnujeme výrobě prošívaných přikrývek a polštářů z ovčí vlny. Od roku 1996 dodáváme i produkty ze syntetického dutého vlákna. Dále vyrábíme sedáky a polstry na zahradní nábytek. Vše je vyráběno ručně a z nejkvalitnějších materiálů. Naše společnost nabízí pro období jaro až podzim volnou výrobní kapacitu (cca 15 lidí) pro šití a ruční kompletace.

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy

Naše společnost zajišťuje šití ve mzdě. Zaměřujeme se především na šití lehké dámské konfekce, pracovních a sportovních oděvů, spodního prádla, textilních doplňků, ať již pro automobilový průmysl nebo pro zdravotnictví, různých tašek, vaků, obalů, ale i reklamních výrobků vč. výšivek a potisku. Naši zákazníci jsou jak z ČR, tak i z Německa a Rakouska. Kompletní sortiment je na našich www.

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.