• Detail firmy

Kasform, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme pružinová houpadla, herní sestavy, houpačky, lanovky, kolotoče, skluzavky a přelézačky. Realizujeme dětská hřiště,

Adresa

Sokolovská 1113/110
323 00 Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26180189

Výrobky, činnosti

Vyrábíme pružinová houpadla, herní sestavy, houpač

Vyrábíme pružinová houpadla, herní sestavy, houpačky, lanovky, kolotoče, skluzavky a přelézačky. Realizujeme dětská hřiště,

Kontaktní údaje

E-mail: jaroslav.karasek@kasform.cz
WWW: www.kasform.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Karásek - Jednatel

Mobil: +420 725 769 715

Jiří Karásek - Jednatel

Další firmy v oboru

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.