• Detail firmy

KASED s.r.o.

Základní popis

Kased Kosmetické studio, Nabízíme veškeré kosmetické služby, masáže přístrojem BODYTER,Kadeřnictví,dámské a pánské,modeláž nehtů,prodej značkové kosmetiky,dekorativní kosmetika,pečující kosmetika.

Adresa

Jeremenkova 1021/70
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18226477
DIČ:  CZ18226477
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kadeřnictví:

- dámské - pánské - dětské kadeřnictví

Kontaktní údaje

E-mail: kasedsalon@centrum.cz
WWW: www.kased.wbs.cz

Kontaktní osoba

Dalibor Prchlík - Jednatel

Mobil: +420 602 890 766
E-mail: kasedsalon@centrum.cz
Další firmy v oboru

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.