• Detail firmy

KARTON PRODUCT, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme obaly z vlnité lepenky, specializace na XXL obaly. Tvarové výstřihy z vlnité lepenky a karton plast, vysokopevnostní obaly, kartonové palety.

Adresa

Pražská 339
267 12 Loděnice u Berouna

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24121444

Výrobky, činnosti

Obaly z vlnité lepenky

Kontaktní údaje

E-mail: info@kartonproduct.cz
WWW: www.kartonproduct.cz

Kontaktní osoba

LUBOŠ SOUČEK - Jednatel

Mobil: +420 775 186 565

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Martínek - PM Servis

Zajišťujeme dodávku polygrafických výrobků zejména pro firemní klientelu. Navrhujeme, tiskneme a dodáváme firemní tiskopisy, bloky, letáky, prospekty, brožury, spisové desky, kalendáře, katalogy, samolepící etikety, papírové tašky, obaly a krabice. Dbáme na maximální servis a kvalitu provedení.

LABEL s.r.o.

Specializujeme se na polygrafickou výrobu. Nabízíme profesionální ofsetový a digitální tisk. Zhotovujeme brožury, knihy, nástěnné a stolní kalendáře, letáky, plakáty, papírové krabičky a obaly, vizitky, karty a mnoho dalšího. Realizujeme kompletní knihařské zpracování, zhotovení tiskových desek či osvit tiskových desek CTP.

HP KARTON, s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu obalů z vlnité a hladké lepenky. Vyrábíme klasické přepravní obaly, klopové krabice a paletové boxy, paletové proložky, víkové krabice, obaly z hladkých lepenek, odnosky na víno či cukrářské krabice.