• Detail firmy

Kars Duo, v.o.s.

Základní popis

Prodej pracovních souprav, kalhot, bund, kombinéz, oděvů, gastro oblečení, mikin a softshell bund, zimních bund a kabátů, pracovních rukavic, triček a

Adresa

Koliště 49
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26945461

Výrobky, činnosti

Pracovní oděvy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 577 991
E-mail: obchod@kars-brno.cz
WWW: www.kars-brno.cz

Kontaktní osoba

Ing. DUŠAN SÝKORA - Jednatel

Telefon: +420 545 577 999

Pobočky

KARS, spol. s r.o.
Koliště 49
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.