• Detail firmy

KAROPO s.r.o

Základní popis

Výroba, dovoz a prodeje chemických látek, sloučenin a jiných nebezpečných látek v chemickém průmyslu

Adresa

Vítězství 96, Křešice
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27308740
  • Služby

Výrobky, činnosti

doprava chemické látky

Výroba, dovoz a prodeje chemických látek, sloučenin a jiných nebezpečných látek v chemickém průmyslu

Kontaktní osoba

Lenka Podmanická - Jednatel

Telefon: +420 412 513 288
Mobil: +420 724 746 678
E-mail: info@karopo.cz
WWW: www.karopo.cz
Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

MS TRANSPORT, s.r.o.

Poskytujeme komplexní dopravní a spediční služby. Nabízíme nákladní autodopravu na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní nákladní autodopravu, mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, mezinárodní a vnitrostátní kusové zásilky, mezinárodní a vnitrostátní celovozové zásilky či expresní přepravu kusových a paletových zásilek. To vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.