• Detail firmy

KAROLINA JURÁKOVÁ

Základní popis

Naším oborem je tlumočení a překlady ruštiny i španělštiny včetně soudních překladů a konferenčního i konsekutivního tlumočení.

Adresa

Sudoměřská 1135/50
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64569543
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Překladatelské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 260 697
E-mail: kjurakova@gmail.com
WWW: www.tlumoceni-preklady.webnode.cz
Další firmy v oboru

London Institute Praha, s.r.o.

Věnujeme se výuce cizích jazyků. Nabízíme výuku angličtiny pro firmy, jazykové pobyty v zahraničí, mezinárodní jazykové zkoušky, pomaturitní angličtinu, intenzivní jazykové kurzy apod. Zajišťujeme překlady do cizích jazyků - odborné jazykové překlady, expresní jazykové překlady a vícejazyčné překlady do cizích jazyků.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

RNDr. Petr Bláha

Specializuji se na jazykové překlady z němčiny do češtiny, a to především na technické překlady. Dále zajišťuji jazykové překlady ze švédštiny do češtiny. Garantuji rychlé dodání. Ceny se odvíjí od náročnosti překladu, průměrná cena je 220,- Kč za normostranu. Neváhejte mě kontaktovat!