• Detail firmy

Karolína Bukovjanová

Základní popis

Dodáváme reklamní hrnky, hrnky s potiskem, šálky a podšálky s logem, reklamní sklenice od 50 ks z české zakázkové výroby. Reklamní porcelán a sklo ve vlastní glazuře, s barvením loga, pískováním nebo potiskem. Vzorky, návrhy a poradenství zdarma.

Adresa

Zvoncovitá 1969/11
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73680478
DIČ:  CZ7254250047
Rok založení:  2008
Počet zaměstnanců:  30
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Reklamní hrnky z české zakázkové výroby

Navrhněte si s námi reklamní hrnky ve vlastní barvené glazuře s nesmazatelným potiskem nebo gravírem loga. Navštivte náš on-line katalog na mugs.cz

Kontaktní údaje

E-mail: roman@mugs.cz
WWW: www.mugs.cz

Kontaktní osoba

Roman Pinkava - Majitel

Mobil: +420 775 112 242
E-mail: roman@mugs.cz

Karolína Bukovjanová - Obchodní ředitel

E-mail: karolina@mugs.cz
Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

KOŠTOVNA U POČTŮ

KOŠTOVNA u Počtů navazuje na dlouholetou tradici vináren datovanou už od roku 1897. Zakladatel vinárny Jan Počta, populární letenský vinárník, naléval s láskou všem těm, kdo po denní únavě přišli do jeho vinárny. My v této krásné tradici pokračujeme.