• Detail firmy

Karol Slivoň

Základní popis

Nabízím nákladní dopravu,přepravu sypkých materiálů vozy 6x4 nosnosti 14.5t + vlek o nosnosti 13 t. Korba auto 11 m3 korba vlek 8 m3 Zemina,kámen,písek,práce pod bagrem.Vozidla jsou vybavena plachtami

Adresa

Jenišov 147
362 11 Jenišov

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40490734

Výrobky, činnosti

Nákladní doprava

Kontaktní údaje

E-mail: k.slivon@centrum.cz

Kontaktní osoba

Karol Slivoň - Majitel

Telefon: +420 603 512 625
E-mail: k.slivon@centrum.cz
Další firmy v oboru

Zdeněk Vojtěchovský

Zajišťujeme prodej chlazených krůt, krocanů a selských kuřat. Ceny a popisy produktů naleznete na našich webových stránkách. Objednávky lze realizovat on-line. Dále provádíme likvidace odpadů a zabýváme se rovněž přepravou sypkých materiálů.

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.