• Detail firmy

Karlovarská stavební s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní zateplení, zateplování a revitalizaci fasád cihlových a panelových domů, od zpracování projektu, zafinancování, vyřízení státní dotace, vyřízení stavebního povolení až po realizaci

Adresa

Dělnická 456/2
360 05 Rybáře

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28022467

Výrobky, činnosti

zateplení

Kontaktní údaje

WWW: www.kvstavebni.cz

Kontaktní osoba

Alois Svozilek - Jednatel

Mobil: +420 736 688 805
Další firmy v oboru

PANEL SERVIS, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré stavební práce na klíč, výškové práce a opravy panelových domů. Zajišťujeme výstavby, modernizace a rekonstrukce stavebních objektů.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.