• Detail firmy

KARIM Europe s.r.o.

Základní popis

Nejzkušenějším výrobcem dětských hřišť a městského mobiliáře v České republice. Nabídka klasických dětských hřišť jsou vybavená houpačkami, kolotoči a průlezkami, ale také HI-TECH dětská hřiště vybavená solárními systémy, atd...

Adresa

Wolkerova 1279
768 24 Hulín

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29304865
DIČ:  CZ29304865
Rok založení:  1992
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba dětských hřišť na klíč

- fantastické lanové herní parky, velké herní sestavy z kovu a dalších materiálů, lanovky, kolotoče, houpačky a další důvěrně známé atrakce, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 350 586
Fax: +420 573 351 856
E-mail: jezek@karim.cz
WWW: www.karim.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Jandová - Jednatel

Riccardo Mucciarelli - Jednatel

Další firmy v oboru

Plastika SV, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribuci silničních směrových sloupků a plastových průmyslových radiálních ventilátorů. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu z plastu v oblasti vzduchotechnických zařízení a výrobu speciálního dopravního značení.

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.