• Detail firmy

KAREL ŽYTEK

Základní popis

Agenturní kancelář Generali-Karel Žytek provádí analýzy a optimalizaci pojistných smluv a nabízíme nová řešení pojistných rizik. Sjednáváme a spravujeme všechny druhy pojištění-personální, majetkové, motorových vozidel. Náš cíl-spokojenost zákazníka.

Adresa

Poděbradova 81
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  19005806
DIČ:  CZ521123218
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pojištění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 139 135
WWW: www.agentura-generali.cz

Kontaktní osoba

Karel Žytek

Mobil: +420 604 238 147
E-mail: karel_zytek@generali.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.