• Detail firmy

Karel Zimmel

Základní popis

Truhlářství KAREL ZIMMEL - TRUHLÁŘSTVÍ - Zakázková výroba dveří, kuchyní, nábytku působí v okolí města Praha a zaměřuje se na výrobky ze dřeva, které si oblíbila celá řada našich zákazníků. Díky naší dlouholeté tradici se můžete spolehnout na širokou nabídku ozkoušených dřevěných produktů (nábytek, kuchyně, schodiště), nebo také využít zakázkovou dřevovýrobu. Naší hlavní prioritou je dobře odvedená práce a díky tomu i spokojený zákazník. Truhlářství KAREL ZIMMEL - TRUHLÁŘSTVÍ - Zakázková výroba dveří, kuchyní, nábytku má na našem trhu dlouholetou tradici, za kterou stojí mnoho spokojených a stále se vracejících zákazníků. Není to žádná náhoda, neboť používáme pouze kvalitní materiály (masivní vysušené dřevo, ověřené kování) a spolu se špičkově vyškolenými pracovníky, jež máme k dispozici, jsme schopni nabídnout prvotřídní výrobky a s nimi spojené služby, jako je například montáž přímo u vás doma.Nabízíme širokou paletu hotových dřevěných výrobků, které můžete využít jak na zkrášlení interiéru vašeho domu, tak na zútulnění vaší chaty. Ať se jedná o obývací pokoj, kuchyni nebo ložnici, z naší nabídky si vždy vyberete. Pokud by i přesto nebylo v naší nabídce to, co hledáte, můžete také využít naší dřevovýroby na zakázku. Naší nejdůležitější prioritou je dobře odvedená práce a díky tomu i šťastný zákazník.Naše truhlářské práce provádíme zejména v okolí města Praha, ale pokud budete chtít, rádi přijedeme i za vámi. Věříme, že vás naše truhlářství KAREL ZIMMEL - TRUHLÁŘSTVÍ - Zakázková výroba dveří, kuchyní, nábytku zaujalo, a že se již brzy přidáte mezi naše spokojené zákazníky.

Adresa

Jasná II 741/6
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48105902
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba dveří, kuchyní, nábytku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 468 056
Telefon: +420 606 843 294
E-mail: karelzimmel@seznam.cz
Další firmy v oboru

Enthera spol. s r.o.

Nabízíme dřevěná eurookna, plastová okna, interiérové i vchodové dveře, výrobu masivních schodišť a vrat včetně příslušenství a zajištění montáže. Poskytujeme poradenství a servis v oboru.

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.

Tomáš Hrubý

Máte vlastní představu o originálním propracovaném nábytku? Pak jste u nás správně! Vyrábíme nábytek na míru, okna a dveře, které také opravujeme a repasujeme. Nacházíme se v Praze 5.