• Detail firmy

Karel Vostracký

Základní popis

Nabízíme montáž elektronického zabezpečení Jablotron Athos GSM i GPS, mechanické zabezpečení Defend Lock, AT Lock, Construct, autofólie, HF sady, Imobilizery. Pískujeme skla, montujeme centrální zamykání,parkovací senzory a veškeré autopříslušenství.

Adresa

Sadská 678/12
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40676391

Výrobky, činnosti

Nabízíme montáž elektronického zabezpečení

Nabízíme montáž elektronického zabezpečení Jablotron Athos GSM i GPS, mechanické zabezpečení Defend Lock, AT Lock, Construct, autofólie, HF sady, Imob

Kontaktní údaje

Telefon: 266 611 061
E-mail: kvostracky@seznam.cz

Kontaktní osoba

Karel Vostracký - Jednatel

Mobil: +420 606 309 259
Další firmy v oboru

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.

VIDA servis, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme opravy automobilů včetně oprav karoserií. Využíváme autodiagnostiku ke zjištění závad v řídící jednotce. Zabezpečujeme veškeré karosářské a autolakýrnické práce. Autoservis sídlí v Praze 3 nedaleko centra města.

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.