• Detail firmy

Karel Vobořil

Základní popis

Hotel se nachází pod hradem Karlštejn v blízkosti Prahy s vyhlídkovou restaurací, terasou a salónky. Nabízíme ubytování ve 14 pokojích - 40 lůžek s vlastní koupelnou, svatební hostiny, firemní akce, rauty a večírky. Česká a mezinárodní kuchyně.

Adresa

Karlštejn 13
267 18 Karlštejn

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45134138
  • Služby

Výrobky, činnosti

ubytovací služby

Hotel nabízí ubytování s výhledem na hrad Karlštejn (50 m) v 11 pokojích (22 osob) s vlastní sprchou/vanou, WC, televizí, SAT.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 681 465
Telefon: +420 311 681 465
E-mail: korunakarlstejn@seznam.cz
WWW: www.korunakarlstejn.cz

Kontaktní osoba

Karel Vobořil - Majitel

Paní Vobořilová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Rozvoz obědů Kolín - J. Malý

Nabízíme služby v oblasti rozvozu jídel. Do jídel nepřidáváme žádná chemická dochucovadla ani glutamáty a používáme pouze kvalitní čerstvé suroviny. Jste-li rozhodnutí, že budete odebírat jídlo pravidelně, lze si ho objednat již týden dopředu. Ušetříme Vám čas i peníze.

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.

Nabízíme ubytování, sportovní vyžití, wellness a kongresové služby v hotelu Sportcentrum, který se nachází v klidné části Brandýsa nad Labem. Poskytujeme slevy pro studenty, seniory a BENEFIT programy.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.