• Detail firmy

Karel Veselý

Základní popis

Nabízíme renovaci dveří a zárubní fólií odolnou proti mechanickému poškození. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěné skříně.

Adresa

Děčín XXVII-Březiny 81
405 02 Děčín XVII - Jalůvčí

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72644559
DIČ:  CZ72644559

Výrobky, činnosti

Nabízíme renovaci dveří a zárubní fólií odolnou

proti mechanickému poškození. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěné skříně.

Kontaktní osoba

Karel Veselý - Jednatel

Mobil: +420 604 532 587
Mobil: +420 737 523 635
E-mail: renoplast.vesely@seznam.cz
WWW: www.renoplast-decin.cz
Další firmy v oboru

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!