• Detail firmy

Karel Vaněk

Základní popis

Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Rekonstrukce půdních prostorů. Dále provádíme drobné práce se dřevem, jako stropy, podlahy, obložení atd. Výškové práce z lana V zimním období shazování sněhu. Vypracování nabídky zdarma.

Adresa

Rozmarýnová č.p. 444
541 02 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73981664
DIČ:  CZ:8208023615

Výrobky, činnosti

Tesařské, pokrývačské a klempířské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 181 198
E-mail: strechyvanek@seznam.cz
WWW: www.strechyvanek.webnode.cz

Kontaktní osoba

Karel Vaněk - Majitel

Telefon: +420 737 371 462
E-mail: strechyvanek@seznam.cz
Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

PANEL SERVIS, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré stavební práce na klíč, výškové práce a opravy panelových domů. Zajišťujeme výstavby, modernizace a rekonstrukce stavebních objektů.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.