• Detail firmy

Karel Urban

Základní popis

Provádíme zednické práce včetně montáží sádrokartonů, rekonstrukcí koupelen a zateplování fasád. Stavíme rodinné domy i základové desky.

Adresa

Luhová 33
464 01 Raspenava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71688617
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební a zednické práce

Provádíme zednické práce včetně montáží sádrokartonů, rekonstrukcí koupelen a zateplování fasád. Stavíme rodinné domy i základové desky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 429 832
E-mail: urban-karel@seznam.cz

Kontaktní osoba

Karel Urban - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SO STAVO

Zabýváme se litím anhydritových podlah a strojním omítáním. Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných a bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.

MG STAV stavební, spol. s r.o.

Hlavní činností společnosti je výstavba rodinných domů do různých stádií rozestavěnosti, až po jejich celkové dokončení. Dále se zabýváme rekonstrukcemi rodinných domů včetně zateplení fasády, výměny oken, dveří, koupelen.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.