• Detail firmy

Karel Tyšer

Základní popis

Dodávka a montáž sádrokartonových podhledů, příček, půdních vestaveb, kazetových podhledů, střešních oken i tepelných izolací.

Adresa

Nádražní 1090/75
370 04 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63882817

Výrobky, činnosti

Sádrokartonové podhledy

Kontaktní údaje

E-mail: cichlidy@seznam.cz
WWW: www.gk-sadrokartony.cz

Kontaktní osoba

Karel Tyšer - Majitel

Mobil: +420 606 551 767
Další firmy v oboru

Blahoušek stavební s.r.o.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Postavíme dům dle Vašich přání a představ, obložíme koupelnu či kuchyň, položíme dlažbu, opravíme fasády, provedeme sádrokartonové práce a mnoho dalších. Na veškeré práce používáme pouze nejkvalitnější dostupný materiál a děláme vše pro spokojenost zákazníka.

JK OKNA - STAVITELSTVÍ s.r.o.

Věnujeme se zateplování fasád, nabízíme fasádní systémy, fasádní barvy a potěry. Jsme zařazeni v programu "Zelená úsporám". Dále zajišťujeme výrobu oken a parapetů na zakázku, dodáváme interiérové a vchodové dveře či garážová sekční vrata. Kompletní nabídku našich produktů naleznete na webových stránkách firmy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.