• Detail firmy

Karel Toman

Základní popis

Provádíme stavební práce - výstavba rodinných domů, rekonstrukce objektů, strojní omítky, sádrokartony, obklady a dlažby, zemní práce.

Adresa

Sousedovice 65
386 01 Sousedovice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12892521

Výrobky, činnosti

Provádíme stavební práce - výstavba rodinných domů

Provádíme stavební práce - výstavba rodinných domů, rekonstrukce objektů, strojní omítky, sádrokartony, obklady a dlažby, zemní práce.

Kontaktní údaje

E-mail: KTSP@seznam.cz

Kontaktní osoba

Karel Toman - Majitel

Mobil: 777 616 956
Další firmy v oboru

J.K. STAVEBNÍ s.r.o.

Zajišťujeme stavební činnost na Třeboňsku a vlastníme prodejnu stavebních materiálů. Specializujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce a přestavby budov.

Zámečnictví Ošívka

Nabízíme kompletní zámečnické práce. Zabýváme se výrobou a montážemi plotů, vrat, zábradlí či balkonových přístřešků. Věnujeme se svařování, stavebnímu zámečnictví a provádíme také veškeré zámečnické opravy. Soustředíme se především na zákazníky z Jindřichova Hradce a přilehlého okolí.

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.