• Detail firmy

Karel Tichý

Základní popis

Truhlářské práce, výroba veškerého nábytku, výroba kuchyní a jejich vybavení spotřebiči, výroba specifického kusového nábytku, zakázková výroba ze segmentů či \"na míru\", vybavení kanceláří, poradenství, návrhy a montáže. Jsme plátci DPH.

Adresa

Zborovská 398
517 73 Opočno

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88129845
DIČ:  CZ6208181771

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Kontaktní údaje

E-mail: nabytek.tichy@email.cz
WWW: www.nabytektichy.cz

Kontaktní osoba

Eva Tichá

Telefon: +420 494 370 777
Telefon: +420 725 101 384
E-mail: nabytek.tichy@email.cz

Karel Tichý - Majitel

Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.