• Detail firmy

Karel Synek

Základní popis

Kompletní realizace a rekonstrukce střech, montáže sádrokartonů, montáže odvětraných fasád, půdní vestavby, tesařské konstrukce.

Adresa

Koclířov 177
569 11 Koclířov

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66835500

Výrobky, činnosti

Kompletní realizace a rekonstrukce střech.

Kontaktní údaje

E-mail: karofinal@gmail.com
WWW: www.strechy-sadrokartony.cz

Kontaktní osoba

Synek Karel - Majitel

Mobil: +420 608 923 577
E-mail: karofinal@gmail.com
Další firmy v oboru

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.