• Detail firmy

Karel Svoboda

Základní popis

Provádíme veškeré zednické práce, obklady, dlažby, malování, bourací práce, stavby plotů, plovoucí podlahy. Dále odvážíme materiál a suti.

Adresa

náměstí Vítězslava Nováka 539/2
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69613061

Výrobky, činnosti

zednické práce

Provádíme veškeré zednické práce, obklady, dlažby, malování, bourací práce, stavby plotů, plovoucí podlahy. Dále odvážíme materiál a suti.

Kontaktní údaje

E-mail: karolkasvoboda@seznam.cz

Kontaktní osoba

Karel Svoboda - Majitel

Mobil: +420 732 350 369
E-mail: karolkasvoboda@seznam.cz
WWW: www.dlazby-malovani.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

Uniwaste Eco, s.r.o.

Zajišťujeme odstranění odpadů, přepravu odpadů nebo ukládání stavebních odpadů. Specializujeme se na likvidaci nebezpečného odpadu a nabízíme možnost provedení analýzy odpadů nebo odebrání vzorků odpadů akreditovanou laboratoří. Zaměřujeme se na průmyslové odpady a všechny druhy odpadů vzniklé výrobní činností.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.