• Detail firmy

Karel Švanda

Základní popis

Nabízíme celoroční ubytování ve 3 samostatných, stylově vybavených apartmánech, z nichž 2 jsou pětilůžkové a jeden třílůžkový. Kapacita činí celkem 21 lůžek. Apartmány disponují vlastní kuchyní, ložnicí, koupelnou a WC, televizorem i WiFi připojení.

Adresa

Stan 25
539 01 Stan

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11597305
DIČ:  CZ6502181488
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  6
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka ubytování ve zrekonstruovaném penzionu

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu, ve Stanském mlýně s kapacitou 21 lůžek ve 3 samostatných, stylově vybavených apartmánech.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 912 092
Mobil: +420 777 912 091
E-mail: stanskymlyn@seznam.cz
WWW: www.stanskymlyn.cz

Kontaktní osoba

Karel Švanda - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.