• Detail firmy

Karel Strniště

Základní popis

Mytí oken výloh veškeré úklidové práce drobná údržba, rekonstrukce malování, starost o zeleň, péče o zahradu, vyklízení, ubytování možno i celé správcovství.

Adresa

K osmidomkům 1045/8
165 00 Praha 6 - Suchdol

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13109634
DIČ:  CZ5511220286
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklidové služby.

Kontaktní údaje

E-mail: vyhledy@seznam.cz
WWW: www.uklidpraha.ic.cz

Kontaktní osoba

Karel Strniště - Majitel

Mobil: +420 602 846 336
E-mail: vyhledy@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.