• Detail firmy

Karel Štípek

Základní popis

Nabízím instalatérské a topenářské práce. Provádím rozvody odpadů, vody a plynu, montáže podlahového vytápění a slunečních konektorů.

Adresa

Hlízov 42
285 32 Hlízov

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64156516
DIČ:  CZ7605200845

Výrobky, činnosti

Vodoinstalatérství a topenářství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 232 592
E-mail: kstipek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Karel Štípek - Majitel

Mobil: +420 605 232 592
Další firmy v oboru

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

Roman Švapík

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce malého i velkého rozsahu. Instalatérství - rekonstrukce, vybavení koupelen a kuchyní. Topenářství - montáž topných těles, radiátory, kotelny.

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.