• Detail firmy

Karel Stejskal zámečnictví

Základní popis

- schodiště přímá, točitá i podestová - zábradlí schodišťová, balkonová, terasová - kované brány a ploty s možností elektr.pohonu - oplocení pozemků - mříže okenní i vchodové - přístřešky včetně polykarbonátu

Adresa

V Parku 232
273 41 Brandýsek

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71027360

Výrobky, činnosti

zakázkové zámečnictví

Kontaktní osoba

Karel Stejskal - Jednatel

Telefon: 312 283 398
Mobil: 723 150 203
E-mail: stejskal.karel@cbox.cz
WWW: www.stejskal-nerez.cz/
Další firmy v oboru

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.

BOVA Březnice, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem kování na dřevěné, tesařské a kamenné konstrukce a dalších spojovacích prostředků. Využíváme vlastního konstrukčního oddělení, sledujeme trh a dodáváme na něj každý rok nové výrobky.

BÖHM IVO

Specializujeme se na zámečnickou činnost. Věnujeme se renovacím pro památkáře, kovářským pracím na zakázku, stavebnímu zámečnictví a dalším. Vyrobíme pro Vás ploty, brány, schodiště, konstrukce, stoly a stolky z kovu a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům a přáním a objednanou zakázku provedeme od návrhu až po montáž.