• Detail firmy

Karel Slávek

Základní popis

Nabízíme klempířské práce a poradenství, oplechování komínů, žlabů i svodů. Můžeme také nabídnout ostatní stavební práce jako jsou pokrývačské práce.

Adresa

Nad Buďánkami II. 2701
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71802665
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme klempířské práce

a poradenství, oplechování komínů, žlabů i svodů. Můžeme také nabídnout ostatní stavební práce jako jsou pokrývačské práce, tesařské práce, izolatérské práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 237 552
Mobil: +420 773 876 666
Mobil: +420 603 179 255
E-mail: slavek@karsso.cz
WWW: www.klempir-klempirstvi.cz

Kontaktní osoba

Karel Slávek - Majitel

Další firmy v oboru

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ MAKOVEC - FUČÍKOVÁ

Naše advokátní kancelář poskytuje veškerý právní servis občanům i podnikatelských subjektům. Zaměřujeme se na všechny oblasti právního řádu České republiky. Zajišťujeme právní zastoupení v řízení před soudy či dalšími orgány, právní porady a rozbory, sepisování listin, obhajobu v trestních věcech, zřízení svěřeneckých fondů a mnoho dalšího.

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.