• Detail firmy

Karel Skipala

Základní popis

Zakázková výroba interiérového a exteriérového nábytku včetně stavební truhlařiny. Nabídka dveří, oken, schodů či pergol.

Adresa

Náměstí 66
382 73 Vyšší Brod

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45051496
DIČ:  CZ510602309

Výrobky, činnosti

Nábytek

Kontaktní údaje

E-mail: petr.skipala@seznam.cz
WWW: www.skp-truhlarstvi.cz

Kontaktní osoba

Karel Skipala - Majitel

Mobil: +420 607 536 238

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.

STŘECHY V + M, s.r.o.

Zajišťujeme zhotovování nových střech sedlových i plochých, rekonstrukce střech a nátěry. Pracujeme se všemi druhy krytin. Nabízíme služby pokrývačů, tesařů, klempířů a zedníků, realizujeme sádrokartonářské práce a další. Působíme v oblasti Tábor a okolí, ale přijímáme také zakázky z celé ČR.

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.