• Detail firmy

Karel Škareda

Základní popis

Firma se zaměřuje na přesné zpracování plechu CNC technologiemi na strojích Trumpf. Nabídka vysekávání, ohýbání a tváření

Adresa

Palackého
588 13 Polná

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13406281

Výrobky, činnosti

zpracování plechu CNC technologiemi na strojích

Firma se zaměřuje na přesné zpracování plechu CNC technologiemi na strojích Trumpf. Nabídka vysekávání, ohýbání a tváření

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 213 235
Mobil: +420 721 371 515
E-mail: kovovyroba@skareda.cz
WWW: www.skareda.cz

Kontaktní osoba

Karel Škareda - Majitel

Mobil: +420 721 371 515
Další firmy v oboru

TOPTHERM, s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je kovoobrábění a povrchové úpravy kovů. Provádíme CNC obrábění, soustružení, frézování, svařování, lisování plechů do tloušťky 0,8 (tonáž lisů 400 t tažné síly), drátové řezání a povrchové úpravy, jako je lakování, omílání či kalení. Vyrábíme nástroje na zakázku. Většinu našich produktů vyvážíme do zemí EU, některé naše výrobky naleznete i v Austrálii.

Plastpol, s.r.o.

Naše firma byla založena roku 2005. Zabýváme se zakázkovým zpracováním zejména nekovových materiálů o max. rozměru 1,5 x 0,6 x 4m. Dělíme, obrábíme ve 3 a 5-ti osách polotovary z plastů, plexiskla, masivního dřeva, dřevovláknitých desek, překližek, umělých dřev, slitin hliníku, atd. Nabízíme flexibilitu, krátké dodací lhůty a individuální přístup pro maximální vyhovění požadavkům zákazníků.

RP KOVO s. r. o.

Věnujeme se vývoji, výrobě a prodeji logistických prostředků. Zaměřujeme se na kovové paletové vozíky, pojízdné regály, přepravní kovové vozíky, manipulační vozíky a další. V nabídce máme i termoobaly. Zajistíme sériovou výrobu nebo individuální řešení na míru Vašim požadavkům přičemž je naší prioritou kvalita našich výrobků, jednoduchost jejich používání a celkové manipulace.