• Detail firmy

Karel Ševčík

Základní popis

Jsme česká firma pohybující se v oblasti CNC obrábění(CNC frézy, CNC soustruh) Nacházíme se v jihomoravském kraji. Vyrábíme převážně díly z lehkých slitin , např. Al, Ms, také z nerezu, apod.Možno zajištění povrchová úpravy AL mat.(Elox).

Adresa

Komenského 2b
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46251464
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  8

Výrobky, činnosti

Obrábění na CNC strojích

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 157 024
E-mail: info@cnc-sevcik.cz
WWW: www.cnc-sevcik.cz

Kontaktní osoba

Karel Ševčík - Majitel

Mobil: +420 608 713 860
Další firmy v oboru

AB KOMPONENTY, s. r. o.

Zabýváme se výrobou dílců a komponent pro strojírenství a elektrotechnický průmysl. Provádíme dělení materiálu, CNC obrábění a ohýbání, zpracování plechu, laserové řezání, lisování, svařování, galvanické pokovení a práškové lakování.

EUROKOV,s.r.o.

Specializujeme se na strojní obrábění a výrobu přesných součástí. Vyrábíme soustružené díly s frézovanými plochami, ploškami na klíč, vnějšími i vnitřními mnohohrany, broušenými průměry, vrtáním, závitováním, přímým ozubením, soustruženým nebo tvářeným vnějším závitem.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.