• Detail firmy

Karel Šenkyřík

Základní popis

Nákladní vnitrostátní a mezinárodní autodoprava. Expresní přeprava po celé ČR. Rozvoz chlazeného zboží. Nabídka nákladního a dodávkového taxi.

Adresa

Bieblova 1758/19
613 00 Brno - Černá Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66559367

Výrobky, činnosti

Nákladní vnitrostátní a mezinárodní autodoprava.

Nákladní vnitrostátní a mezinárodní autodoprava. Expresní přeprava po celé ČR. Rozvoz chlazeného zboží. Nabídka nákladního a dodávkového taxi.

Kontaktní údaje

E-mail: karela@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Karel Šenkýřík - Majitel

Mobil: +420 777 211 033
Další firmy v oboru

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

LECHNER CZ, s.r.o.

Přepravními službami se zabýváme již od roku 1992 a od té doby jsme si vybudovali významné místo mezi dopravci. Zajišťujeme přepravu dálkovou, regionální i osobní, a to jak po ČR, tak i po celé Evropě. Spolupracujeme rovněž s partnerskými zahraničními firmami a díky tomu můžeme nabídnout dokonalou organizaci transportů. Spokojenost zákazníka je pro nás nejvyšší prioritou.

KOVOŠROT HENSL s.r.o.

Zabýváme se výkupem a sběrem kovového a železného odpadu, autovraků, olověných akumulátorů, papíru a lepenky. Z kovů vykupujeme: piliny a třísky, kovové obaly, železo a ocel, kabely, měď, bronz, mosaz, hliník, olovo, zinek, cín a ostatní kovy. Zajišťujeme rovněž autodopravu.