• Detail firmy

Karel Rutar

Základní popis

Specializujeme se na výrobu pomníků, dlažeb a obkladů, schodů, parapetních desek, kuchyňských a koupelnových linek, obkladů krbů. K výrobě našich produktů používáme nejlepší materiály, které dovážíme z celého světa. Naše společnost si zakládá na kvalitě, narozdíl od jiných kamenických firem, které nakupují levné a nekvalitní materiály. Materiály: žula, mramor, břidlice, vápenec, pískovec atd.

Adresa

Banskobystrická 824/5
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43979068
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  4
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Kamenictví

Kontaktní údaje

Mobil: 604 514 285
Mobil: 776 013 199
E-mail: info@kamenictvirutar.cz
WWW: www.kamenictvirutar.cz

Kontaktní osoba

Karel Rutar ml.

Mobil: +420 776 013 199

Karel Rutar - Majitel

Mobil: +420 604 514 285

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.