• Detail firmy

Karel Rosa

Základní popis

Nábytkářská a truhlářská firma vznikla v roce 1997. Firma byla založena jako zakázková výroba nábytku a bytových doplňků : vestavěné skříně, šatny, kuch. linky, ložnice, dětské pokoje, dveře, altány, pergoly, dřevěné obložení, kancelářský nábytek.

Adresa

Větrný Jeníkov 165
588 42 Větrný Jeníkov

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67040730
Rok založení:  1995
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Truhlářství

- terasy, podlahy okolo bazénu, lávky a mosty přes jezírka a bazény, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 859 167
E-mail: obchod@truhlarstviroval.cz
E-mail: rovalrosa@seznam.cz
E-mail: vyrobarosa@seznam.cz
WWW: www.roval.vyrobce.cz

Kontaktní osoba

Karel Rosa - Majitel

Mobil: +420 606 169 717
Další firmy v oboru

Truhlářství Hejda

Naše truhlářství má dlouholetou tradici. Zaměřujeme se na výrobu klasického i atypického nábytku na zakázku. Výrobní program firmy zahrnuje okna, dveře, kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské a studentské pokoje, předsíně, ale i jiný sortiment. Vyrábíme z masivu a dýhy, nabízíme rovněž nábytek v kombinaci dřevo + kov.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

Petr Pejřimovský - Truhlářství Retro

Věnujeme se truhlářské výrobě. Vyrábíme nábytek z masivu na míru ve speciálních povrchových úpravách. Kromě nábytku, který i renovujeme, nabízíme také různé dřevěné konstrukce, jako jsou pergoly, altány, garážová stání či terasy. Prodáváme lazury, laky a barvy na dřevo i kovy. Barvy Vám rovněž namícháme dle Vašeho přání.