• Detail firmy

Karel Rohrer

Základní popis

Provádíme veškeré elektroinstalační práce včetně montáže hromosvodů a elektronických zabezpečovacích systémů.

Adresa

Uherčice 37
691 62 Uherčice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75335131

Výrobky, činnosti

elektroinstalační práce včetně montáže hromosvodů

Kontaktní osoba

Karel Rohrer - Majitel

Mobil: 739 829 239
E-mail: karelr.68@seznam.cz
WWW: www.rohrer-elektro.web...
Další firmy v oboru

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.