• Detail firmy

Karel Raim

Základní popis

Realizujeme interiéry bytových i nebytových prostor. Zabýváme se rekonstrukcemi bytů, především koupelen a sociálních zařízení. Nabízíme veškeré práce, které souvisí s výstavbou, rekonstrukcí či bouráním - zednické, malířské, instalatérské a další.

Adresa

Sametová 737/25
460 06 Liberec VI - Rochlice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18326463
DIČ:  CZ5710130690
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace interiérů bytových i nebytových prostor.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 107 145
Mobil: +420 602 457 815
E-mail: info@raim.cz

Kontaktní osoba

Karel Reim - Majitel

Mobil: 602 457 815
Další firmy v oboru

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.