• Detail firmy

Karel Plachý

Základní popis

Velkoobchodní dodavatel LED svítidel. SIMPLY-LED nabízí produkty pro spotřebitelský trh, ale i komplexní řešení LED osvětlení pro komerční segment. Specializujeme se na , zářivkové trubice a žárovky a Led pásky.

Adresa

Čankovská 827/4
360 05 Rybáře

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88257975
DIČ:  8706252005
Rok založení:  2011
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Průmyslové Led osvětlení.

Kontaktní údaje

E-mail: p.kylianek@gmail.com
WWW: www.simply-led.cz

Kontaktní osoba

Petr Kyliánek

Mobil: +420 723 175 881
E-mail: p.kylianek@gmail.com
Další firmy v oboru

WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o.

Specializujeme se na návrhy a instalace světlovodů. Jsme výhradním zástupcem zn. Solatube v ČR. Díky světlovodům můžete mít denní světlo i v prostorách, kde byste museli svítit umělým světlem - světelně propojují interiér s venkovním prostředím, a to i na velké vzdálenosti. Podrobné informace o dodávaných produktech naleznete na našich webových stránkách.

Miloš Sichinger - ELEKTROSLUŽBA

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. V nabídce máme přes 8 400 položek elektroinstalačního materiálu všeho druhu, elektrospotřebičů a měřicích přístrojů, spojovacích kabelů pro TV/audio/video, apod. Domácí telefony a jejich montáže + prodej pro bytové jednotky i panelové domy. Vimperk, Prachatice.

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.