• Detail firmy

Karel Piontek

Základní popis

Provádíme zemní práce, stavební dokončovací práce, opravy chodníků a komunikací. Nabízíme čištění montážních kanálů a podzemních prostor.

Adresa

Chemická 1 ( areál Moravské chemické závody,a.s.)
709 03 Ostrava - Mariánské hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10630317

Výrobky, činnosti

Úpravy povrchů ocelových konstrukcí

tryskání ocelových konstrukcí

Kontaktní údaje

E-mail: piontekkarel@seznam.cz
WWW: www.piontek.cz
E-shop: +420 596 644 984

Kontaktní osoba

Karel Piontek - Majitel

Mobil: +420 603 217 057
Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.