• Detail firmy

Karel Nepraš

Základní popis

Provádíme revize elektroinstalací, hromosvodů a spotřebičů. Dále veškeré elektromontážní práce, výrobu rozvaděčů, přihlášky ČEZ a PRE.

Adresa

Lesní II, č.p. 61,
252 45 Oleško

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15078337

Výrobky, činnosti

Revize

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 280 660
E-mail: info@relservis.cz
WWW: www.relservis.cz

Kontaktní osoba

Karel Nepraš - Majitel

Další firmy v oboru

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.